www.agr-ev.de

Krēsla ergonomikas īpašības testētas neatkarīgā pārbaudes iestādē un tas ieguvis AGR e. V. (Aktion Gesunder Rücken, www.agr-ev.de) kvalitātes zīmogu, kas apliecina atbilstību stingrākajām ergonomikas prasībām.

CradleToCradle

JUMPER Air Active ir pirmais skolas un biroja krēsls, kam piešķirts Cradle to Cradle™ Sudraba sertifikāts. Šie krēsli ir visilgtspējīgākie risinājumi, kādi šobrīd ir pieejami tirgū.

Ergonomisks skolēna krēsls ar šūpošanās efektu

Efektīvs, enerģisks un daudzpusīgs. Spēcīgs un pielāgojams.

JUMPER krēsli ir pieejami ar pieciem dažādiem rāmjiem dažādās krāsās: JUMPER ir krēsls visdažādākajiem cilvēkiem ar daudzveidīgu pielietojumu gan skolās, gan birojos.

JUMPER raksturo organiskas, plūstošas ​​līnijas. Ar savu ergonomisko formu tas atbalsta dabisko sēdēšanas pozu un uztur sēdētāju aktīvu. JUMPER Air dubultā “gaisa spilvena” tipa sēdeklis nodrošina īpaši ērtu sēdēšanu. Virsmas struktūras pārklājums atstaro gaismu, radot interesantus, mainīgus krāsu efektus.

Krēsla JUMPER Air Active C formas rāmis izgatavots no locītas apaļas tērauda caurules. Vienlaidus locītais rāmis bez metinājuma vietām garantē krēslam izturību, bet vienlaikus arī padara to elastīgu, ļaujot tajā nedaudz šūpoties un saglabāt kustību brīvību.

JUMPER Air Active skolēna krēsls komplektā ar Uno-C galdu ir viens no ergonomiskākajiem risinājumiem klasiskas mācību telpas iekārtojumam. Mēbeļu komplekts nodrošina skolēnam/studentam lielāko iespējamo kustību brīvību ilgstoša un sēdoša mācību darba laikā. Nelielās kustības stimulē smadzeņu darbības aktivitāti saspringta darba laikā, kad svarīga ir koncentrēšanās spēja.

Īpašības / papildaprīkojums

11 dažādas rāmja krāsas

9 dažādas sēdekļa krāsas

SKOLĒNU krēsli ar 6 dažādiem sēdekļa augstumiem ar atbilstošu krāsas marķējumu uz sēdekļa un izmēri saskaņā ar EN 1729

APMEKLĒTĀJU/KONFERENČU krēsliem pieejamas dažādas sēdekļa apdares auduma krāsas un roku balsti