www.agr-ev.de

Krēsla ergonomikas īpašības testētas neatkarīgā pārbaudes iestādē un tas ieguvis AGR e. V. (Aktion Gesunder Rücken, www.agr-ev.de) kvalitātes zīmogu, kas apliecina atbilstību stingrākajām ergonomikas prasībām.

3D šūpošanās mehānisms PantoMove-LuPo krēslam

Untitled

Ergonomisks skolēna krēsls ar regulējamu augstumu

Augstumā regulējamais krēsls ir piemēros trīs augstuma grupu bērniem – vienu krēslu var lietot dažāda garuma bērni. Krēslu augstumu regulē ar tērauda sviru aktivizējams pneimatiskais cilindrs, ātri un bez papildus instrumentu palīdzības.

Krēslam lieta alumīnija piecstaru pamatne ar ritentiņiem (paklājam vai cietai grīdai) vai nekustīgām pekām (galos grīdu saudzējoši filca vai plastikāta aizsargi). Pamatne pulverkrāsota. Sēdekļa atbalsts ar ergonomisku 3D „šūpošanās” mehānismu – sasverams uz visām pusēm, vai bez 3D mehānisma.

Krēsls aprīkots ar „gaisa spilvena” tipa sēdekli – perforētu sēdīti ar tukšu vidu. Sēdeklis (sēdīte un atzveltne) ir izgatavots no vienlaidus polipropilēna, bez šuvēm un savienojumiem, ar gludām, noapaļotām malām un stūriem. Sēdekļa polipropilēna virsma ir neslīdoša – ar nelielu reljefu. Atzveltnes apakšējā daļā sašaurinājums nodrošina iespēju sēdēt krēslā arī „jāteniski”.

Īpašības / papildaprīkojums

2 izmēru krēsli (3.-5. VAI 5.-7.augstuma grupai) saskaņā ar EN 1729

11 dažādas piecstaru pamatnes krāsas

8 dažādas sēdekļa krāsas

Krēslu iespējams aprīkot ar 3D šūpošanās mehānismu, kāju atbalsta riņķi melnā krāsā (kāju atbalsta riņķim regulējams augstums)

Aktīvas sēdēšanas priekšrocības

  • Regulāri mainās mugurkaula stāvoklis
  • Starpskriemeļu diski nepārtraukti piepildās ar barības vielām
  • Tiek stimulēti saliktie muguras muskuļi
  • Vairāk nekā 100 mugurkaula locītavas nepārtraukti ir kustībā
  • Iekšējie orgāni strādā daudz efektīvāk
  • Optimizējas asinsrite un skābekļa uzņemšana
  • Uzlabojas neiroķīmiskie procesi, tai skaitā tie, kuri veicina koncentrēšanos un uzmanību

Jums varētu patikt