Ergonomisks skolēna krēsls ar regulējamu kāju balstu

Īpaši grūts uzdevums ir izvēlēties pareizo krēslu un galdu izmēru jaukta vecuma grupu mācībām. Darbs kopā grupās nozīmē, ka visiem ir jāizmanto vienāds galda augstums. Bet kā izvēlēties piemērotāko krēslu? Galu galā gan garākiem, gan mazākiem skolēniem ir jāsēžas pie viena galda vienlīdz ērtā un ergonomiskā pozā. Sēžot tradicionāli – ar kājām uz grīdas – šī ergonomiskā poza tiek nodrošināta, izmantojot pareizo krēsla un galda izmēru kombināciju. Zemākas mēbeles maziem bērniem un augstākas mēbeles lielākiem. Bet, ja galda augstums ir vienāds visiem bērniem klasē, tad krēslam ir jāaug. Tāpēc nav svarīgi, kāds galda augstums ir izvēlēts. Level-LuPo krēsli paredzēti darba pie 71 vai 76 cm augstiem galdiem un tiem ir regulējams kāju atbalsts, lai krēsli būtu piemēroti gan lielākiem, gan mazākiem skolēniem

Krēsla kāju rāmis izgatavots no locītas un metinātas tērauda caurules. Rāmis pārklāts ar pulverkrāsas pārklājumu. Kāju galos grīdu saudzējoši filca vai plastikāta aizsargi.

Krēsls aprīkots ar „gaisa spilvena” tipa sēdekli – perforētu sēdīti ar tukšu vidu. Sēdeklis (sēdīte un atzveltne) ir izgatavots no vienlaidus polipropilēna, bez šuvēm un savienojumiem. Sēdekļa polipropilēna virsma ir neslīdoša – ar nelielu reljefu. Atzveltnes apakšējā daļā sašaurinājums nodrošina iespēju sēdēt krēslā arī „jāteniski”.

Īpašības

11 dažādas rāmja krāsas

8 dažādas sēdekļa krāsas

Pateicoties regulējamajam kāju balstam – pakāpienam, Level-LuPo var pielāgot dažādām klasēm, dažāda auguma bērniem.

Īpaši svarīgi ikdienas lietošanai: kāju balsts tiek regulēts bez papildus instrumentu palīdzības, izmantojot vienkāršu klik mehānismu.

Kad balsts ir nofiksēts vietā, tas paliek fiksēts pat tad, ja pakļauts slodzei.