Bērniem līdz pat divpadsmit gadu vecumam patīk mācīties grīdas līmenī – vai nu guļot uz vēdera, sēžot, tupot vai stāvot uz ceļiem. Uz grīdas tie intuitīvi maina ķermeņa pozu tā, kā tiem ir ērtāk. Šāda nemitīga pozu maiņa veicina augoša ķermeņa attīstību un ļauj bērniem saglabāt uzmanību un koncentrēšanās spējas.

Floor Friends koncepcija atbilst bērna dabiskajai uzvedībai darbojoties grīdas līmenī. Floor Friends elementi ienes telpā dažādību un dod bērniem plašas iespējas savas darba vai atpūtas vietas iekārtošanā, lai viņiem būtu ērti darboties.

Pirmsskolā un sākumskolā, veidojot mācību telpas vidi, ir būtiski izmantot priekšmetus, kurus bērniem patīk lietot, kas veicina vēlmi mācīties. Līdzās parastajām mēbelēm, piemēram, galdiem un krēsliem, svarīgi ir aicinoši, rotaļīgi elementi. Tie padara skolas dienu dzīvespriecīgu, krāsainu un daudzveidīgu. Kā elementi Floor Friends koncepcijā – multifunkcionālie bloki, universālais galdiņš/mantu glabātava un dažādu veidu paklāji.

Multifunkcionāli bloki sēdēšanai un rotaļām

Multifunkcionālie bloki izgatavoti no paplašināta polipropilēna (EPP). Tie ir viegli, bez smaržas, ūdens izturīgi un to sastāvā nav ķīmisku degvielu.

Bloki dod iespēju spēlēties, šūpoties un pārbaudīt savas prasmes, kā arī mācīties krāsainā un rotaļīgā vidē: Bloki papildina “FloorFriends” koncepciju un rada motivējošus izaicinājumus dažādu vecumu bērniem.

Multifunkcionālo bloku datu lapa

Galdiņš – mantu glabātava Gugl

Gugl korpuss izgatavots no viegla, bet izturīga ABS plastikāta. Tā koniskā forma ļauj Gugl sakraut vienu iekš otra.

Galda virsma izgatavota no CDF plātnes. Virsmu iespējams noņemt, lai piekļūtu mantu glabātavai galda iekšpusē. Galdiņa iekšpuse piemērota spilvenu, plāno un polsterēto paklājiņu, kā arī citu priekšmetu glabāšanai.

Galdiņa Gugl datu lapa

Paklāji Shift+ Landscape

Divu veidu paklāji – polsterētie un plānie paklājiņi ir dažādos izmēros un formās. Tos iespējams savstarpēji kombinēt un izveidot ērtu vietu dažādām aktivitātēm uz grīdas.

Polsterētie paklāji izgatavoti no bieza putu materiāla ar izturīgu, ūdenstrošu apdares materiālu virspusē, neslīdošu apdares materiālu apakšpusē un rokturi sānos.

Plānie paklāji izgatavoti no melna, ļoti izturīga mākslīgo šķiedru materiāla ar neslīdošu, gumijotu apakšpusi un rokturi sānos.

Shift+ Landscape paklāju datu lapa

Bura – Leaf

Buras veida elementi Leaf paredzēti individuālu zonu radīšanai telpās – atsevišķiem bērniem vai nelielām grupām. Savienojot tos kopā ar Shift+ paklājiem vai mobilajiem skapīšiem iespējams veidot dažādāko veidu telšu, nojumju kombinācijas. Vai, izmantojot Gugl galdiņu ar papildus koka mastu, uzbūvējiet vienu apaļu telti.

Tekstila buras elements sastāv no elastīga auduma un stikla šķiedras stieņiem trīsstūrveida virsmas nospriegošanai, ar 3 stiprinājuma punktiem platajā galā un vienu fiksācijas punktu šaurajā galā.

Leaf datu lapa

Dīvāni – ClubLounge

Dažādu izmēru dīvāni ēri kombinējami un piemēroti atpūtas un brīvā laika telpās.

Dīvāni pildīti ar stingru putu pildījumu, kas saglabā dīvāna formu arī pēc ilgstošas sēdēšanas.

Apdares materiālam izmantots ūdensdrošs daudzslāņu kompozītmateriāls, kas piemērots intensīvai lietošanai. Pieejamas 9 dzīvespriecīgas un arī neitrālas krāsas.

ClubLounge datu lapa

Visi Floor Friends elementi ir ideāli savienojami ar mobilo mēbeļu sērijas Shift + mēbelēm.
Floor Friends kombinācijā ar Shift+ mobilajiem skapīšiem, galdiem un pufiem atklāj to pilno potenciālu.
Rezultāts ir bērniem draudzīgas mācību telpas, kas iedvesmo visas garās skolas dienas garumā.