Uno-C skolēna galds komplektā ar JUMPER Air Active krēslu ir viens no ergonomiskākajiem risinājumiem klasiskas mācību telpas iekārtojumam. Mēbeļu komplekts nodrošina skolēnam/studentam lielāko iespējamo kustību brīvību ilgstoša un sēdoša mācību darba laikā. Nelielās kustības stimulē smadzeņu darbības aktivitāti saspringta darba laikā, kad svarīga ir koncentrēšanās spēja.

Galds ar C formas rāmi

Galda rāmis no C formā veidotas metāla caurules ar plakanām pekām, peku virspusē melna plastikāta aizsargi pret skrāpējumiem. Rāmja vertikālo kāju posmi no vertikāli kombinēta pusapļa un četru stūru profila tērauda caurules. Kājas augšpusē zem galda virsmas savienotas ar apaļa profila tērauda cauruli.

Galda virsma izgatavota no melamīna pārklātas 19 mm biezas LIGNOpal kokskaidu plātnes ar virsmā iekausētu izturīgu poliuretāna maliņu VAI no 16 mm biezas, viendabīgas dižskābārža koka plātnes LIGNOdur ar noapaļotiem stūriem un maliņām.

Īpašības / papildaprīkojums

Vienvietīgi (70 x 50 cm) un divvietīgi (130 x 50 cm) galdi

6 dažādi fiksēti galdu augstumi  (2.-7.augstuma grupa) VAI augstuma regulēšana ar fiksēšanu 6 dažādos augstumos (2.-7.augstuma grupa)

Izmēri atbilstoši EN 1729 ar atbilstošas krāsas marķējumu

11 dažādas rāmja krāsas

5 dažādas virsmas krāsas

Galdu iespējams aprīkot ar āķi somai, nosegpaneli galda priekšpusē, krēsla turētāju vai metāla sietveida plauktu zem virsmas grāmatām