www.agr-ev.de

Krēsla ergonomikas īpašības testētas neatkarīgā pārbaudes iestādē un tas ieguvis AGR e. V. (Aktion Gesunder Rücken, www.agr-ev.de) kvalitātes zīmogu, kas apliecina atbilstību stingrākajām ergonomikas prasībām.

Ergonomisks skolēna krēsls ar šūpošanās efektu

Krēsla kāju šūprāmis izgatavots no Z formā locītas (nemetinātas!), nepārtrauktas tērauda caurules. Rāmis pārklāts ar pulverkrāsas pārklājumu vai hromēts. Kāju galos grīdu saudzējoši filca vai plastikāta aizsargi. Rāmja konstrukcija un elastīgais materiāls nodrošina krēslam „šūpošanās” efektu.

Krēsls aprīkots ar „gaisa spilvena” tipa sēdekli – perforētu sēdīti ar tukšu vidu. Sēdeklis (sēdīte un atzveltne) ir izgatavots no vienlaidus polipropilēna, bez šuvēm un savienojumiem. Sēdekļa polipropilēna virsma ir neslīdoša – ar nelielu reljefu. Atzveltnes apakšējā daļā sašaurinājums nodrošina iespēju sēdēt krēslā arī „jāteniski”.

Negatīvs sēdekļa slīpums aptuveni -3°, ergonomiski balsta ķermeni arī sēžot uz sēdekļa priekšējās daļas.

Īpašības

6 dažādi sēdekļa augstumi saskaņā ar EN 1729 ar atbilstošu krāsas marķējumu uz sēdekļa

11 dažādas rāmja krāsas

8 dažādas sēdekļa krāsas

Mainoties smaguma centram, sēdeklis maina slīpumu

Sēžot vairāk uz krēsla priekšējās malas, sēdeklis arī slīpi lieksies uz priekšu, stimulējot dinamisku mugurkaula līdzsvaru un stabilizējot pozu.

Dinamiskais sēdeklis stimulē sēdēšanas pozas maiņu

Sēdēšana ar iespēju kustēties pozitīvi ietekmē dažādas muskuļu grupas, tiek stimulēts ķermenis un prāts, palielinās bērna uzmanības un koncentrēšanās spējas.

Jums varētu patikt