Slide Vairāk... Ergonomiskais krēsls PantoMove-Lupo ar 3D šūpošanās mehānismu un „gaisa spilvena” tipa sēdekli.
Dinamiska sēdēšana
Vairāk... Ātri un viegli pārvietojamas.
Shift+ mobilās mēbeles
Slide Vairāk... Augstākās triecienizturības klases plātnes skolēnu galdu virsmām.
LIGNOdur plātnes
Slide Vairāk... Viegls, bet izturīgs - rotaļām, darbam, kustībām.
Beņķītis HOKKI
Slide Vairāk... Paklāji un bloki atpūtas brīžiem vai mācībām grīdas līmenī.
Floor Friends elementi
Vairāk... Vienlaidus plastikāta krēsls iekštelpām un ārtelpām.
Krēsls STAKKI

Esam vācu ražotāja VS (Vereinigte Spezialmöbelfabriken GmbH & Co. KG) pārstāvis Latvijā. VS ir viens no vadošajiem skolas mēbeļu ražotājiem Eiropā. Vairāk nekā 100 gadu darbības laikā VS ir devis būtisku ieguldījumu skolas mēbeļu attīstībā un paplašinājis tā ražoto skolas mēbeļu un aprīkojuma klāstu līdz pilnībai. VS mēbeļu galvenās priekšrocības ir ergonomiskums, kvalitāte un funkcionalitāte.

Savā darbības laikā VS eksperti ir strādājuši ne tikai pie skolas mēbeļu funkcionalitātes uzlabošanas, bet arī pie vispārējās mācību vides pilnveidošanas, lai mēbeles ikvienā mācību stundā kļūtu par pievienoto vērtību mācīšanās procesa kvalitātei un skolēnu motivācijai izziņas procesā.

www.vs.de

Dinamiska mācīšanās

Lai mācītos ar galvu, nepieciešams viss ķermenis. Vienveidīgas nodarbības vienlaicīgi ilgu laiku sēžot nekustīgi vienā pozā sekmē prāta stagnāciju. Spontānās, automātiskās un ikdienišķās kustības vitāli ietekmē mūsu veselību un darbaspējas, tikai pateicoties tām, bērni var veiksmīgi attīstīties gan fiziski, gan garīgi. Tādēļ šodienas skolai jābūt skolai „kustībā”. Kustībām jābūt integrētām nodarbībās, lai palīdzētu uzturēt uzmanības un koncentrēšanās spējas.

Trešais skolotājs

Skolas arhitektūra, telpiskais dizains un mēbeles var sniegt būtisku ieguldījumu izglītības potenciāla aktivizēšanā. Pedagoga Lorisa Malaguzi vārdiem: telpa kļūst par „trešo skolotāju” – līdzās pieaugušajiem un pārējiem skolēniem – un ietekmē bērnu sasniegumus mācībās. Ātri un viegli pārkārtojamas mēbeles ļauj veidot interesantu un dažādu mācību vidi, atbalstot dažādākās mācību metodes un darba organizācijas formas.

Telpas nozīme

Kopš uzņēmuma izveides, projektējot un ražojot mēbeles izglītības iestādēm, VS skolas mēbeļu ražotāja uzmanības centrā ir telpiskā vide. Piemēram, 1913.gadā, VS dibinātājuzņēmumam Berlīnē bija ekskluzīvas tiesības ražot un izplatīt Montesori materiālus Vācijā. Marija Montesori vēlējās palīdzēt bērniem autonomi trenēt savas prasmes. Mācību materiāliem, arī mēbelēm, telpām un arhitektūrai, nācās pielāgoties šim mērķim.

Vērojot bērnu, ir acīm redzami, ka prāta attīstība notiek caur kustību.

Maria Montessori