Dizaina apmeklētāju vai konferenču krēsls

Individuālistiskais Stratos trīsdimensiju sēdeklis ar integrētiem roku balstiem tiek veidots no dižskābarža vai ozolkoka saplākšņa. Augstas kvalitātes koksne tiek skaisti atdzīvināta ar dabiska efekta pārklājumiem.

Stratos saplākšņa sēdekli var kombinēt ar sēdes polsterējumu vai sēdes un atzveltnes polsterējumu. Izvēle ietver augstas kvalitātes audumus un ādu, to izteiktā krāsa piešķir papildu vizuālos akcentus.

Viss smalkais izgatavošanas process tiek veikts tikai VS. Uzticamais un izturīgais VS produktu raksturs atspoguļo uzņēmuma ilgo pieredzi koksnes apstrādes jomā un izcilo ražošanas procesu kvalitāti.

Stratos S5

Klasisks biroja krēsls ar savu individualitāti.

Izturīgs rāmis, ērts sēdeklis. Stratos S5 biroja krēsls ar ļoti stabilu piecstaru alumīnija pamatni ir labi aprīkots, lai tiktu galā ar visām biroja ikdienas dzīves prasībām un stresiem. Tas nodrošina augstu komforta līmeni – pat garas darba dienas laikā.

Stratos S5 sēdekļa augstums ir regulējams ar ērtu mīkstās apturēšanas funkciju. To iespējams arī aprīkot ar ergonomisku 3D “šūpošanās” mehānismu dinamiskai sēdēšanai. Elastīgā sēdekļa virsma maigi reaģē uz katru ķermeņa kustību, atbalstot aktīvu uz priekšu vērstu sēdēšanas pozu, kā arī atbrīvojot muguras sasprindzinājumu, kad ķermenis ir atspiedies. Tādējādi krēsls ergonomiski seko sēdes stāvokļa izmaiņām.

Piecstaru pamatni iespējams aprīkot ar izturīgiem ritentiņiem (cietiem grīdas segumiem vai paklājam) vai pekām.

Stratos S4

Elegants konferenču krēsls.

Vieglais pamatnes izskats ar četrstaru alumīnija rāmi piešķir Stratos S4 konferenču krēslam smalku eleganci un tas labi iederas ierobežotās vietās.

Tāpat kā Stratos S5, arī S4 sēdekļa augstums ir regulējams. Krēslam pieejams 3D “šūpošanās” mehānisms dinamiskai sēdēšanai. Grozāmo cilindru iespējams aprīkot ar atgriešanās funkciju. Šī automātiskās atgriešanās funkcija automātiski pagriež krēslu atpakaļ un pielīdzina to konferenču galdam.

Piecstaru pamatni iespējams aprīkot tikai ar pekām – ar filca grīdas aizsargiem cietiem grīdas segumiem, plastikāta grīdas aizsargiem mīkstiem grīdas segumiem vai universāliem 2K grīdas aizsargiem.

Stratos S4 gāzes atsperes augstuma regulēšanas cilindrs ir pieejams ar melnu vai hromētu metāla pārsegu.

Stratos W

Smalks četru kāju krēsls.

Gaisīgais tērauda stiepļu rāmis apvienojumā ar vienlaidus sēdekli padara Stratos W apmeklētāju krēslu atšķirīgu visos aspektos. Krēsls liek ievērot savu klātbūtni biroja ikdienā, un pieejamā krāsu palete nodrošina krāsu plašu izvēli, lai radītu pievilcīgus kontrastus, izceltos, bet vienlaikus iederētos dažādos interjeros.

Stratos W apmeklētāju krēsla četru kāju rāmis ir izgatavots no ļoti izturīgas liektas un metinātas tērauda stieples. Polsterētais sēdeklis un divdaļīgais aizmugures polsterējums padara šo krēslu ļoti pievilcīgu. Paaugstinātie roku balsti nodrošina papildu vieglumu un ilgstošu komfortu.

Kāju peku galus iespējams aprīkot ar filca grīdas aizsargiem cietiem grīdas segumiem, plastikāta grīdas aizsargiem mīkstiem grīdas segumiem vai universāliem 2K grīdas aizsargiem.