www.agr-ev.de

Krēsla ergonomikas īpašības testētas neatkarīgā pārbaudes iestādē un tas ieguvis AGR e. V. (Aktion Gesunder Rücken, www.agr-ev.de) kvalitātes zīmogu, kas apliecina atbilstību stingrākajām ergonomikas prasībām.

Ergonomisks skolēna krēsls ar regulējamu augstumu

Efektīvs, enerģisks un daudzpusīgs. Spēcīgs un pielāgojams.

JUMPER krēsli ir pieejami ar pieciem dažādiem rāmjiem dažādās krāsās: JUMPER ir krēsls visdažādākajiem cilvēkiem ar daudzveidīgu pielietojumu gan skolās, gan birojos.

JUMPER raksturo organiskas, plūstošas ​​līnijas. Ar savu ergonomisko formu tas atbalsta dabisko sēdēšanas pozu un uztur sēdētāju aktīvu. JUMPER Air dubultā “gaisa spilvena” tipa sēdeklis nodrošina īpaši ērtu sēdēšanu. Virsmas struktūras pārklājums atstaro gaismu, radot interesantus, mainīgus krāsu efektus.

Krēsla JUMPER Air Move piecstaru alumīnija pamatne aprīkota ar ritentiņiem (paklājam vai cietai grīdai) vai nekustīgām pekām (galos grīdu saudzējoši filca vai plastikāta aizsargi). Ar tērauda aktivizācijas sviru regulējams pneimatiskais cilindrs regulē krēsla augstumu. Sēdekļa atbalsts ar ergonomisku 3D „šūpošanās” mehānismu – sasverams uz visām pusēm, vai bez 3D mehānisma. Tērauda daļas pārklātas ar pulverkrāsas pārklājumu.

Īpašības / papildaprīkojums

11 dažādas piecstaru pamatnes krāsas

9 dažādas sēdekļa krāsas

Krēslu iespējams aprīkot ar kāju atbalsta riņķi melnā krāsā (kāju atbalsta riņķim regulējams augstums)

Izmēri saskaņā ar EN 1729