Compass LuPo 08

Compass-LuPo konferenču/apmeklētāju krēsliem ir plašas papildaprīkojuma iespējas – tos iespējams aprīkot ar paceļamu/nolaižamu darba virsmu, ar fiksētiem roku balstiem, ar grozu (grāmatām) zem sēdes, ar savienojumiem fiksēšanai taisnās rindās, ar ritentiņiem kāju galos. Sēdeklim ir 3 varianti – bez polsterējuma, ar polsterētu sēdi vai ar polsterētu sēdi un muguras balstu, apdarei pieejami daudz dažādu sastāvu un krāsu audumi.

Krēsls ar četrām kājām

Krēsla kāju rāmis izgatavots no locītas un metinātas tērauda caurules. Rāmis pārklāts ar pulverkrāsas pārklājumu vai hromēts. Kāju galos grīdu saudzējoši filca vai plastikāta aizsargi.

Krēsls aprīkots ar „gaisa spilvena” tipa sēdekli – perforētu sēdīti ar tukšu vidu. Sēdeklis (sēdīte un atzveltne) ir izgatavots no vienlaidus polipropilēna, bez šuvēm un savienojumiem. Sēdekļa polipropilēna virsma ir neslīdoša – ar nelielu reljefu. Atzveltnes apakšējā daļā sašaurinājums nodrošina iespēju sēdēt krēslā arī „jāteniski”.

Īpašības / papildaprīkojums

SKOLĒNU krēsli ar 6 dažādiem sēdekļa augstumiem ar atbilstošu krāsas marķējumu uz sēdekļa un izmēri saskaņā ar DIN EN 1729

11 dažādas rāmja krāsas

8 dažādas sēdekļa krāsas

Daudz un dažādas krāsas apdares audumi sēdeklim

Jums varētu patikt