Izturīgs un stabils skolēna galds

Galda kāju rāmis (kājas, pekas) izgatavots no tērauda caurules ar pulverkrāsas pārklājumu vai hromētas. Galda rāmja sānos centrētas divas ovāla profila kājas, katra balstīta uz stabilas, plakanas pekas. Peku virsmai plastmasas pretskrāpējumu pārsegs un peku apakšpusē grīdu saudzējoši filca vai plastikāta aizsargi. Rāmja izmērs atbilstoši DIN ISO 5970 un CEN.

Galdam iespējamas 2 veidu virsmas:

  • 25 mm bieza melamīna pārklāta kokskaidu plātnes virsma LIGNOpal ar virsmā iekausētu poliuretāna (PUR) maliņu. 5 dažādas virsmas krāsas un 3 dažādi virsmu izmēri (vienvietīgs un divvietīgi galdi).
  • 16 mm bieza, thermodyne tehnikā ražota, viendabīga dižskābārža koka plātnes virsma LIGNOdur ar noapaļotiem stūriem un maliņām, bez šuvēm, bez līmētām maliņām. Plātnes triecienizturības klase – IC3 (augstākā) saskaņā ar DIN EN 13329. Plātne sertificēta saskaņā ar DIN EN 438-2 un DIN 68861. 4 dažādas virsmas krāsas un 4 dažādi virsmu izmēri (vienvietīgi un divvietīgi galdi).

Īpašības

6 dažādi fiksēti galdu augstumi vai augstuma regulēšanas iespēja 5 dažādos augstumos (galdam krāsas marķējumi un izmēri atbilstoši DIN EN 1729)

11 dažādas rāmja krāsas

Galdu iespējams aprīkot ar āķi somai un/vai metāla plauktu zem virsmas grāmatām

Jums varētu patikt