Divvietīgs galds ar neregulāras formas galda virsmu

Galdu virsmas forma ļauj tos kārtot grupās, rindās un savienot ar pārējām Shift+ sērijas mēbelēm.

Galdiem pieejami 2 veida rāmji:

  • klasisks četru kāju rāmis (kājas un kājas savienojošs rāmis zem galda virsmas) izgatavots no metinātas tērauda caurules ar pulverkrāsas pārklājumu. Kāju galos galos 4 ritentiņi ar blokatoriem. 7 dažādi fiksēti galdu augstumi  (0; 2.-7.augstuma grupa) VAI augstuma regulēšana ar fiksēšanu 6 dažādos augstumos (2.-7.augstuma grupa). Izmēri atbilstoši EN 1729 ar attiecīgās krāsas marķējumu;
  • kāju rāmis nolokāmai virsmai (kājas un kājas savienojošs balsts zem galda virsmas) izgatavots no metinātas tērauda caurules ar pulverkrāsas pārklājumu. Galda virsma viegli pagriežama un fiksējama vertikālā stāvoklī, tādējādi galdus iespējams kompakti sakārtot, ietaupot vietu telpā. Kāju galos 4 ritentiņi ar blokatoriem. 3 dažādi fiksēti galdu augstumi (5.-7.augstuma grupa). Izmēri atbilstoši EN 1729 ar attiecīgās krāsas marķējumu.

Galda virsma izgatavota no melamīna pārklātas kokskaidu plātnes LIGNOpal ar līmētām plastikāta maliņām. Virsmas stūri noapaļoti (22mm). Virsmas maksimālais izmērs: 141 x 79 cm.

Galda modelim ar nolokāmo virsmu iespējams galda virsmas pārklājums, kas ļauj to izmantot arī kā tāfeli, rakstīšanas virsmu.

Īpašības

11 dažādas rāmja krāsas

8 dažādas virsmas krāsas

Jums varētu patikt