Slide Vairāk... Profesionālās mēbeles medicīnas iestādēm un laboratorijām atbilstoši ES standartiem.
projektējam ražojam uzstādām
Slide Vairāk... Viegli, izturīgi, praktiski pārvietojami un stacionāri aizslietņi.
Ropimex aizslietņu sistēmas
Slide Vairāk... Ergonomiski darba krēsli medicīnas iestādēm, laboratorijām, u.c. darba vietām.
Dauphin speciālie krēsli
Slide Vairāk... Dažādu izmēru grozi un sadalītāji skapjiem un atvilktnēm.
H+H modulārās sistēmas

Profesionālas medicīnas un laboratoriju mēbeles

Ārstniecības iestādēm

Ārstniecības iestādes reģistratūrās, nodaļās un citās telpās diennakts laikā ir liela cilvēku plūsma, tāpēc mēbelēm jābūt īpaši izturīgām, ērti lietojamām un kopjamām.
Izgatavojam kvalitatīvas un izturīgas, viegli kopjamas, dezinficējamas mēbeles no dažādiem materiāliem, arī nerūsējošā tērauda, metāla, stikla u.c.

Ārstu kabinetiem

Katram ārstam ir savs priekšstats par to, kādam ir jāizskatās viņa kabinetam. Vecā plānojuma nepilnības un telpas ierobežotā platība bieži vien neļauj īstenot mediķa vajadzības. Medicīnas mēbeļu standarta izmēri neļauj optimāli organizēt darba vietu.

Tādas problēmas, kā, piemēram, komunikāciju vadu neizdevīgās izejas, nestandarta tehnika, izciļņi un nišas viegli atrisināmas, izgatavojot iebūvējamas un nestandarta mēbeles.

Procedūru kabinetiem

Procedūru kabinetos ir īpaši svarīgi, lai katrai lietai būtu sava vieta. Ir svarīgi, ka procedūrām nepieciešamos instrumentus, medikamentus un citas lietas var atrast ātri, ērti un parocīgi izņemt un pēc tam atkal nolikt tiem domātajās vietās.
Projektējam dažādus skapīšus ar lādēm, groziem, plauktiem klientam vēlamajā izkārtojumā un lielumos.

Laboratorijām

Laboratorijā darbiniekam saspringtos darba apstākļos nepieciešams justies ērti un komfortabli. Darba rezultāts ir tieši atkarīgs no darba vietas plānojuma un aprīkojuma. Laboratorijām ir augstas kvalitātes prasības izgatavoto laboratorijas mēbeļu materiāliem. Darba virsmām jābūt viegli kopjamām ar dezinficējošiem līdzekļiem (hloru, spirtu un citiem) un izturīgām pret agresīvo (skābes, sārmu) ķīmisko vielu iedarbību. Laboratorijas mēbeles aprīkojam ar visu nepieciešamo pēc klienta ieskatiem: plauktiem, atvilktnēm, paliktņiem (paaugstinājumiem), speciālajām laboratorijas izlietnēm ar maisītājiem, dažādu apgaismojumu, kontaktligzdām, gāzes / saspiestā gaisa / un ūdens sistēmu pieslēgšanai.

Izglītības iestāžu dabaszinātņu laboratorijām

Lai ieinteresētu mūsdienu skolēnu praktiskam darbam dabas zinātņu nodarbībās, atbilstošajam kabinetam jābūt aprīkotam ar visu nepieciešamo – ne tikai ķīmiskām vielām, fizikas instrumentiem un augu paraugiem, bet arī mūsdienīgām un kvalitatīvām mēbelēm.
Tāpat kā profesionālo laboratoriju mēbeles, arī skolu laboratorijas atbilst augstākajām kvalitātes prasībām, tiek izgatavotas atbilstoši klienta vajadzībām un ar viegli kopjamām darba virsmām.

Citām iestādēm

Piedāvājam individuāli projektētas, izgatavotas mēbeles jebkurai iestādei ar augstām higiēnas un kvalitātes prasībām.