Dažādu izmēru un materiālu aizkari

Aizkars Trevira CS ir izgatavots no augstas kvalitātes ugunsdroša materiāla. Tas ir izturējis visus starptautiskos uguns izturības testus un ir ieguvis Eiropas standartiem atbilstošu sertifikātu Öko-Tex Standard 100. Aizkaru var mazgāt 60°C temperatūrā. Aizkars pieejams dažādos izmēros un 10 dažādās krāsās.

Aizkars staph CHEK ir paredzēts sanitārajām telpām, dušām, vannas istabām. Materiāls ir antibakteriāls, liesmas atgrūdošs, antistatisks un patīkams saskarsmē ar ādu – nelīp pie ādas, kad ir slapjš. Aizkars ir traipu un netīrumu atgrūdošs, izturīgs un viegli kopjams. Aizkars pieejams dažādos izmēros un 5 dažādās krāsās.

Aizkars Cleanique – viengabala (bez šuvēm) termoplastisks poliuretāns ar patentētu antibakteriālu un pretsēnīšu aktīvo sastāvdaļu. Aizkars paredzēts sanitārajām telpām, dušām, vannas istabām. Materiāla īpašības nodrošina ilgstošu un uzticamu aizsardzību pret traipiem, mikrobiem un pelējumu. Ugunsdrošības klases: B1, DIN 4102, UL94 klase V0. Aizkars pieejams dažādos izmēros un 3 dažādās krāsās.

Aizkars Ropirel ir gaismu necaurlaidīgs, izgatavots no liesmu atgrūdoša 100% poliestera. Abas aizkara puses ir vienādas, audumam mīksta satīna struktūra. Ugunsdrošības klases: B1, DIN 4102-1. Aizkaru var mazgāt 30°C temperatūrā. Aizkars pieejams dažādos izmēros un 7 dažādās krāsās.

Atvērt bukletu par Ropimex aizkariem (ENG).

Jums varētu patikt