Galds ar ērti regulējamu augstumu

Galda kāju rāmis (kājas, pekas) izgatavots no metinātas tērauda caurules C formā ar pulverkrāsas pārklājumu. Galda rāmja sānos divas apaļa profila regulējamas kājas, katra balstīta uz stabilas, apaļas pekas. Peku virsmai galos plastmasas pretskrāpējumu pārsegs. Peku apakšpusē, priekšpusē grīdu saudzējoši filca vai plastikāta aizsargi, bet peku otrā galā ritentiņš ērtai galda pārvietošanai. Rāmja izmērs atbilstoši DIN ISO 5970 un CEN.

Galdam iespējamas 2 veidu virsmas:

  • 25 mm bieza melamīna pārklāta kokskaidu plātnes virsma LIGNOpal ar virsmā iekausētu poliuretāna (PUR) maliņu. 5 dažādas virsmas krāsas un 2 dažādi virsmu izmēri (vienvietīgs un divvietīgs galds).
  • 16 mm bieza, thermodyne tehnikā ražota, viendabīga dižskābārža koka plātnes virsma LIGNOdur ar noapaļotiem stūriem un maliņām, bez šuvēm, bez līmētām maliņām. Plātnes triecienizturības klase – IC3 (augstākā) saskaņā ar DIN EN 13329. Plātne sertificēta saskaņā ar DIN EN 438-2 un DIN 68861. 4 dažādas virsmas krāsas un 3 dažādi virsmu izmēri (vienvietīgi un divvietīgs galds).

Īpašības

Galda augstuma regulēšanas iespēja 6 dažādos augstumos (ērta galda augstuma regulēšana ar skrūvējama roktura palīdzību)

11 dažādas rāmja krāsas

Galdu iespējams aprīkot ar āķi somai un/vai metāla plauktu zem virsmas grāmatām

Jums varētu patikt